ГРАНИТОГРЕС CERSANIT FORWOOD L. BROWN 18.5X59.8 CM
Code: 142441



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 18.50 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СВ.КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.00 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
- COLOR OF THE TILES : СВ.КАФЯВ
Shipping:
Price М2:
14.82 €11.11 € 21.73 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1 М2):
14.82 €11.11 € 21.73 лв. Save: 25 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | FORWOOD L. BROWN 18.5X59.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 18.50 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СВ.КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.00 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.260 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1 |
| COLOR OF THE TILES | СВ.КАФЯВ |
| EAN | 5907753250315 |
No documents were found for this product

English 






















