ГРАНИТОГРЕС CERSANIT ESSENZA WHITE P420 42X42 CM
Code: 145756



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 42.00 см
- WIDTH : 42.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.41 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 5
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
17.38 €13.04 € 25.50 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.41 М2):
24.51 €18.38 € 35.95 лв. Save: 25 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | ESSENZA WHITE P420 42X42 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 42.00 см |
| WIDTH | 42.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.41 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| SURFACE ABRASION | PEI 5 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 26.860 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4100 |
| EAN | 5902115703867 |
No documents were found for this product

English 
























