ГРАНИТОГРЕС CERRAD KLARO WHITE 59.7X119.7 CM
Code: 142163





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 119.70 см
- WIDTH : 59.70 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.43 m²
- FROST RESISTANCE
- SLIP RESISTANCE : R9
Shipping:
Price М2:
27.10 €16.26 € 31.80 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.43 М2):
38.75 €23.25 € 45.47 лв. Save: 40 %
| Brand | CERRAD |
| MODEL | KLARO WHITE 59.7X119.7 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 119.70 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.43 m² |
| SURFACE | МАТИРАНА |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 29.450 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4300 |
| EAN | 5903313323635 |
No documents were found for this product

English 
























