ГРАНИТОГРЕС ALAPLANA LORIEN HAYA MATE 15X90 CM
Code: 142778
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 15.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЕЖОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.22 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Price М2:
17.89 € 34.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.22 М2):
21.83 € 42.70 лв. | Brand | ALAPLANA |
| MODEL | LORIEN HAYA MATE 15X90 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.22 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 23.400 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2200 |
| EAN | 8435433539797 |
No documents were found for this product

English 

























