ГРАНИТОГРЕС ALAPLANA HARAD COTTO MATE 45X45 CM
Code: 142084
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 45.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.42 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
Price М2:
17.89 € 34.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.42 М2):
25.41 € 49.70 лв. | Brand | ALAPLANA |
| MODEL | HARAD COTTO MATE 45X45 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 45.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.42 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 25.000 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4200 |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| EAN | 8435433538134 |
No documents were found for this product

English 
























