ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА BASIC D1461 38X37X2CM
Code: 428452
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПАМУК
- COLOUR : ЦВЕТЯ
Shipping:
| MODEL | BASIC D1461 38X37X2CM |
| MATERIAL | ПАМУК |
| TICKNESS-CM | 2.00 см |
| WIDTH | 38.00 см |
| LENGTH | 37.00 см |
| COLOUR | ЦВЕТЯ |
| WEIGHT | 0.090 kg |
| EAN | 5945815006036 |
No documents were found for this product

English 












