ГРАДИНСКА ПОДЛОЖКА ЗА СЯДАНЕ REDCLIFFS OUTDOOR C46070010
Code: 148314
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- COLOUR : СРЕБРИСТ
Shipping:
| Brand | REDCLIFFS OUTDOOR |
| MODEL | C46070010 |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| TICKNESS-CM | 0.30 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| LENGTH | 35.00 см |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 8711295795640 |
No documents were found for this product

English 














