ГРАДИНСКИ ФЕНЕР СТОЯЩ 60W E27 IP44 ЗЛАТНА ПАТИНА BELIGHT
Code: 123338
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
Shipping:
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| LENGTH | 17.00 см |
| WIDTH | 14.80 см |
| HEIGHT | 36.50 см |
| TYPE | СТОЯЩ |
| EAN | 3800231890848 |
No documents were found for this product

English 











