ГРАДИНСКИ ФЕНЕР ГОРЕН НОСАЧ Е27 ЖЪЛТА ПАТИНА BELIGHT
Code: 482660


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 100.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЖЪЛТА ПАТИНА
Shipping:
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 28.00 см |
| WIDTH | 20.00 см |
| HEIGHT | 51.00 см |
| COLOUR | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| WEIGHT | 1.900 kg |
| TYPE | ГОРЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800231890121 |
No documents were found for this product

English 










