ГРАДИНСКИ ФЕНЕР E27 ГОРЕН НОСАЧ ЧЕРЕН LEDVANCE
Code: 142945
In stock
Short Description
- SERIES : ENDURA
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES | ENDURA |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 43 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 21.00 см |
| WIDTH | 11.80 см |
| HEIGHT | 21.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА КРУШКА MAX 60W |
| TYPE | ГОРЕН НОСАЧ |
| EAN | 4099854452079 |
No documents were found for this product

English 












