ТРИКРИЛ ГАРДЕРОБ IRIM TRANS 120Х190Х52 СМ.
Code: 479917
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1200.00 мм
- HEIGHT : 1900.00 мм
Shipping:
See credit plans
from7.90 €
/
15.45лв.
Interest, fees and APR

10х20.90€
/
10х40.88лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | TRANS 120Х190Х52 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 1900.00 мм |
| DEPTH-MM | 520.00 мм |
| EAN | 3800929050615 |

English 


















