LED ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО 4000K ЧЕРНО VIVALUX APOLLO
Code: 222704
In stock
Short Description
- MODEL : APOLLO
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 30000H
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | APOLLO |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 9.50 см |
| HEIGHT | 28.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, 600LM |
| ILLUMINATION DURATION | 30000H |
| EAN | 3800234851402 |
No documents were found for this product

English 












