LED ФАСАДНО ТЯЛО 8W 3000-6400K IP65 ЧЕРНО VIVALUX ARUBA
Code: 235956
In stock
Short Description
- MODEL : ARUBA
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | ARUBA |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 22.00 см |
| WIDTH | 8.00 см |
| HEIGHT | 4.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800234852447 |
No documents were found for this product

English 















