LED ФАСАДНО ТЯЛО 4W 4200K ДВУПОСОЧНО ЧЕРНО HOROZ PROTON
Code: 220884
In stock
Short Description
- MODEL : PROTON
- MAXPOWER-W : 4.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 15000H
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | PROTON |
| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 11.90 см |
| WIDTH | 4.70 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА,360LM,4200K |
| ILLUMINATION DURATION | 15000H |
| EAN | 8680985594446 |
No documents were found for this product

English 











