ГРАДИНСКИ АПЛИК ЗЛАТНА ПАТИНА Е27 MAX60W BELIGHT
Code: 493234
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЗЛАТО
Shipping:
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| LENGTH | 25.00 см |
| WIDTH | 22.00 см |
| HEIGHT | 22.50 см |
| COLOUR | ЗЛАТО |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| EAN | 3800231890459 |
No documents were found for this product

English 











