ФАСАДНО ТЯЛО E27 ДВУПОСОЧНО КВАДРАТ IP44 ЧЕРНО V-TAC
Code: 142936
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
| Brand | V-TAC |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 9.10 cm |
| WIDTH | 9.10 cm |
| HEIGHT | 22.80 cm |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157683050 |
No documents were found for this product

English 












