ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО GU10 IP44 СЕНЗОР ЧЕРНО RABALUX MEDINA
Code: 113720
In stock
Short Description
- MODEL : MEDINA
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | MEDINA |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 21.50 см |
| WIDTH | 7.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250388359 |
No documents were found for this product

English 













