ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО GU10 IP44, ЧЕРНО RABALUX MEDINA
Code: 113718
In stock
Short Description
- MODEL : MEDINA
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | MEDINA |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 16.00 см |
| WIDTH | 8.00 см |
| EAN | 5998250388335 |
No documents were found for this product

English 













