ЪГЛОВА ЕТАЖЕРКА METALTEX 3 НИВА METALTEX ORIGIN LAVA
Code: 239963
In stock
Short Description
- HEIGHT : 200.00 мм
- WIDTH : 200.00 мм
- LENGTH : 480.00 мм
Shipping:
| Brand | METALTEX |
| MODEL | ORIGIN LAVA |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| RACH NUMBER | 3 |
| HEIGHT | 200.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8002524011267 |
No documents were found for this product

English 
























