ЪГЛОВ ШКАФ ЗА БАНЯ MIRA-N
Code: 469770
In stock
Short Description
- HEIGHT : 440.00 мм
- WIDTH : 19.00 мм
- LENGTH : 22.00 мм
Shipping:
| Brand | MIRA-N |
| FORM | ЪГЛОВА |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЯЛ |
| RACH NUMBER | 2 |
| HEIGHT | 440.00 мм |
| WIDTH | 19.00 мм |
| LENGTH | 22.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ЕДНА ВРАТИЧКА |
| EAN | 8695024065054 |
No documents were found for this product

English 





















