РАФТ DOLLE KATANA 60X20X4.5 METAL BRASS
Code: 220834






The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : ЧЕРЕН
- LENGTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 45.00 мм
Shipping:
Price: 30.67 €22.99 € / 44.96 лв.
Save: 25 %
| Brand | DOLLE |
| MODEL | KATANA 60X20X4.5 METAL BRASS |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 45.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ 12 КГ. |
| EAN | 4007557114101 |
No documents were found for this product

English 















