ОФИС ЕТАЖЕРКА ALPI ТОНИ H2B2 БУК
Code: 144794
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : БУК
- WIDTH : 920.00 мм
- HEIGHT : 920.00 мм
| Brand | ALPI |
| MODEL | ТОНИ H2B2 БУК |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | БУК |
| WIDTH | 920.00 мм |
| HEIGHT | 920.00 мм |
| DEPTH-MM | 340.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОПЦИЯ ЗА МОНТАЖ НА ВРАТИ |
No documents were found for this product

English 
















