ЕТАЖЕРКА EKO RF003 АНТРАЦИТ
Code: 226806
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : АНТРАЦИТ
- WIDTH : 750.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | EKO |
| MODEL | RF003 АНТРАЦИТ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WIDTH | 750.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | КОМПЛЕКТ ОТ 2 БР. |
No documents were found for this product

English 

















