ЛИНЕЕН ЛАЗЕР LASERLINER POCKETCROSS LASER 2G
Code: 241651
Short Description
- TYPE LEVEL : LASER
- WORKING RANGE : 40 м
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | LASERLINER |
| MODEL | POCKETCROSS LASER 2G |
| TYPE LEVEL | LASER |
| WORKING RANGE | 40 м |
| ACCURACY | ± 0.3 mm / m |
| LASER BEAM COLOUR | GREEN |
| TRIPOD THREAD | 1/4" |
| TRIPOD | No |
| PLUMB FUNCTION | No |
| PROTECTIVE CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.334 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | САМОНИВЕЛИРАНЕ |
| WARRANTY | 48 MONTHS |
| EAN | 4021563725212 |
No documents were found for this product

English 

















