ФАСУНГА HOROZ HL591
Code: 463986
In stock
Short Description
- TYPE : без планка
- PLINTH : 27
- RATED CURRENT : 4.00 A
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL591 |
| TYPE | без планка |
| PLINTH | 27 |
| RATED CURRENT | 4.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | ПОРЦЕЛАН |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф41/47 |
| WEIGHT | 0.050 kg |
| EAN | 8698965415100 |
No documents were found for this product

English 












