ФАСУНГА HOROZ HL585
Code: 463982
In stock
Short Description
- TYPE : висяща
- PLINTH : 27
- RATED CURRENT : 4.00 A
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL585 |
| TYPE | висяща |
| PLINTH | 27 |
| RATED CURRENT | 4.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | БАКЕЛИТ |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф60/60 |
| WEIGHT | 0.040 kg |
| EAN | 8698965415001 |
No documents were found for this product

English 












