ФАСУНГА GU10 HOROZ HL551
Code: 463976
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- RATED CURRENT : 2.00 A
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL551 |
| RATED CURRENT | 2.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | ПОРЦЕЛАН |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф27.5 / 16 |
| WEIGHT | 0.020 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | GU10 |
| EAN | 8698965415063 |
No documents were found for this product

English 












