ИНВЕРТОРЕН ГЕНЕРАТОР ITC POWER GG22i 2000 W
Code: 147992
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : INVERTER
- CONTINOUS POWER : 2000 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from24.90 €
/
48.70лв.
Interest, fees and APR

10х65.90€
/
10х128.89лв.
| Brand | ITC POWER |
| MODEL | GG22i 2000 W |
| TYPE POWER GENERATOR | INVERTER |
| CONTINOUS POWER | 2000 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 4.20 L |
| STABILIZED | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 19.550 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 8435528105630 |
No documents were found for this product

English 













