БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР ITC POWER GG3300F 3000 W
Code: 147990
In stock
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : BASIC
- CONTINOUS POWER : 3000 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from14.29 €
/
27.95лв.
Interest, fees and APR

10х37.83€
/
10х73.99лв.
| Brand | ITC POWER |
| MODEL | GG3300F 3000 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 3000 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 15.00 L |
| PRODUCT WEIGHT | 39.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8435528162817 |
No documents were found for this product

English 
















