БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР AL-KO 3500C 3100 W
Code: 225598
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : BASIC
- CONTINOUS POWER : 3100 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | AL-KO |
| MODEL | 3500C 3100 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 3100 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 15.00 L |
| STABILIZED | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 50.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 5769720520186 |
No documents were found for this product

English 















