Осигурява електроенергия там където е необходима
AL-KO 2500C е бензинов електрогенератор, който е предназначен за осигуряване на основно и аварийно захранване в домове, фургони, каравани, къмпинги далеч от населени места.

English 
| Brand | AL-KO |
| MODEL | 2500C 2200 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 2200 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 15.00 L |
| STABILIZED | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 45.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 5769720520179 |