ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД SPR PULSE 29x44BLK BK22SR0020L 250 W, ДО 25 КМ/Ч, MILEAGE ДО 65 КМ, 29.00 "
Code: 300620
In stock
Shipping:
See credit plans
from81.09 €
/
158.60лв.
Interest, fees and APR

10х214.65€
/
10х419.82лв.
| Brand | SPR |
| MODEL | PULSE 29x44BLK BK22SR0020L |
| TYPE | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| BATTERY CAPACITY | 36V 12500 MAH |
| ASSISTANCE | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-ion |
| POWER | 250 W |
| CHARGER | Yes |
| MILEAGE | ДО 65 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| SHOCK ABSORBER | Yes |
| BRAKES | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 26.2 КГ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104633 |
No documents were found for this product

English 













