ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СКУТЕР NAVEE E-SCOOTER N65I ДО 25 КМ/Ч, MILEAGE ДО 65 КМ
Code: 303729
In stock
Shipping:
See credit plans
from22.19 €
/
43.40лв.
Interest, fees and APR

10х58.75€
/
10х114.91лв.
| Brand | NAVEE |
| MODEL | E-SCOOTER N65I |
| DISPLAY | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY | 48 V 12500 MAH |
| MAXIMUM-GRADIENT | 24 % |
| WHEEL SIZE | 10.00 " |
| WHEEL TYPE | SOLID |
| MILEAGE | ДО 65 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| BRAKES | БАРАБАННА /E-ABS / ДИСКОВА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOMINALPOWER (W) | 450 W |
| MAXIMUM LOAD | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS | Yes |
| EAN | 6975293673269 |
No documents were found for this product

English 




















