АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР GARDENA EASYCUT 23 18 V, CUTTING WIDTH 23.00 см
Code: 238950
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 23.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | GARDENA |
| MODEL | EASYCUT 23 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 23.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 2.400 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500054218 |
No documents were found for this product

English 


















