ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТАКЕР RAPID EN330
Code: 231789
In stock
Short Description
- TYPE OF STAPLES : ТИП 8
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.48 €
/
6.81лв.
| Brand | RAPID |
| MODEL | EN330 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE OF STAPLES | ТИП 8 |
| MIN STAPLES LENGTH | 15.00 мм |
| MAX STAPLES LENGTH | 30.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 1.380 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | 20 ИЗСТРЕЛА / МИН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4051661032394 |
No documents were found for this product

English 















