КВАРЦОВА ПЕЧКА ROSBERG R51972B 1200.0 W
Code: 697263
In stock
Shipping:
| Brand | ROSBERG |
| MODEL | R51972B |
| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| COLOUR | СИВ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MOISTURE RESISTANCE | IPX4 |
| HEIGHT | 14.00 см |
| WIDTH | 13.00 см |
| LENGTH | 54.00 см |
| EAN | 3800235304457 |
No documents were found for this product

English 












