ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА THS THERMOSTYLE SOFIA
Code: 118072


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : ELECTRICAL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 400.00 W
- HEIGHT : 80.00 см
- WIDTH : 40.40 см
Shipping:
See credit plans
from7.10 €
/
13.89лв.
Interest, fees and APR

10х18.80€
/
10х36.77лв.
Price: 289.30 €188.04 € / 367.77 лв.
Save: 35 %
| Brand | THS THERMOSTYLE |
| MODEL | SOFIA |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | ELECTRICAL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 400.00 W |
| HEIGHT | 80.00 см |
| WIDTH | 40.40 см |
| EAN | 3800154029288 |
No documents were found for this product

English 










