ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕРИЖЕН ТРИОН FERROS TOOLS 2000 W, BAR LENGTH 35.00 см
Code: 232009







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2000 W
- BAR LENGTH : 35.00 см
- BAR SPEED : 13.0 m/s
Shipping:
Price: 50.99 €40.79 € / 79.78 лв.
Save: 20 %
| Brand | FERROS TOOLS |
| SAW TYPE | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| BAR LENGTH | 35.00 см |
| BAR SPEED | 13.0 m/s |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.600 kg |
| EAN | 3800148403810 |
No documents were found for this product

English 
















