АКУМУЛАТОРНА ТЕЛЕСКОПИЧНА КАСТРАЧКА HUSQVARNA 120iTK4 & PK4 KIT 36 V, BATTERY COUNT 1, 2.00 Ah, BAR LENGTH 25.00 см
Code: 226426
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- POWER CONSUMPTION : 450 W
- BAR LENGTH : 25.00 см
- BAR SPEED : 10.0 m/s
Shipping:
See credit plans
from13.56 €
/
26.52лв.
Interest, fees and APR

10х35.90€
/
10х70.21лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | 120iTK4 & PK4 KIT |
| SAW TYPE | TELESCOPIC CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 2.00 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | HUSQVARNA 36V |
| BAR SPEED | 10.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 4.100 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7392930669543 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
539.00 € / 1054.19 лв. 
English 





























