АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН EINHELL GE-LC 18/25 18 V, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah, BAR LENGTH 25.00 см
Code: 241662
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- BAR LENGTH : 25.00 см
- BAR SPEED : 4.5 m/s
Shipping:
See credit plans
from4.79 €
/
9.37лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-LC 18/25 |
| SAW TYPE | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER X-CHANGE |
| BAR LENGTH | 25.00 см |
| BAR SPEED | 4.5 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 2.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
No documents were found for this product

English 






















