АКУМУЛАТОРЕН ТЕЛЕСКОПИЧЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН BOSCH UNIVERSALCHAINPOLE 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, BAR LENGTH 20.00 см
Code: 232568
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- BAR LENGTH : 20.00 см
- BAR SPEED : 4.0 m/s
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH |
| MODEL | UNIVERSALCHAINPOLE |
| SAW TYPE | TELESCOPIC CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER FOR ALL ALLIANCE |
| BAR LENGTH | 20.00 см |
| BAR SPEED | 4.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 3.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140888110 |
No documents were found for this product

English 


















