АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 443.1 VC 36 V, CUTTING WIDTH 41.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 231256
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 41.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from23.35 €
/
45.67лв.
Interest, fees and APR

10х61.82€
/
10х120.91лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 443.1 VC |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 41.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 55 L |
| PRODUCT WEIGHT | 23.000 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 27.600 kg |
| EAN | 886661012176 |
No documents were found for this product

English 

























