АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА BOSCH PROFESSIONAL GRA 18V2-46 SOLO CUTTING WIDTH 46.00 см, MAX CUTTING HEIGHT 70 мм
Code: 228383
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 46.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GRA 18V2-46 SOLO |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 46.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 60 L |
| MULCHING FUNCTION | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952654812 |
No documents were found for this product

English 




















