TAURUS AROA GLASS 2200 W, 1.70 L
Code: 823236
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 2200 W
- CAPACITY : 1.70 L
- MAX POWER : 2200 W
- CAPACITY : 1.7 Л
- FILTER
| Brand | TAURUS |
| MODEL | AROA GLASS |
| TYPE | GLASS |
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.400 kg |
| MODEL | AROA GLASS |
| MAX POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.7 Л |
| FILTER | Yes |
| QUICK RE-BOIL FUNCTION | No |
| TEMERATURE ADJUSTMENT | No |
| CORPUS | СТЪКЛО |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| EAN | 8414234585738 |
No documents were found for this product

English 

















