ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ BOSCH PROFESSIONAL GEX 125 125 мм, 290 W
Code: 224077
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 290 W
- GRINDING DISC DIAMETER : 125 мм
- SPEED CONTROL
- IDLE SPEED 1/min : 7.500 –12.000
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from3.40 €
/
6.65лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GEX 125 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 290 W |
| GRINDING DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 7.500 –12.000 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.490 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423242270 |
No documents were found for this product

English 































