ПЕЙКА ЗА ДЖАКУЗИ 188X188X70CM HD HD-9947
Code: 225609




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Shipping:
Price: 531.74 €345.63 € / 675.99 лв.
Save: 35 %
Per customer request
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9947 |
| POOL TYPE | JACUZZI |
| LENGTH | 268.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| HEIGHT | 55.00 см |
| MATERIAL | Стомана, ПЕ Ратан, Акация |
| WEIGHT | 62.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НАТОВАРВАНЕ ДО: 160KG |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973507150 |
No documents were found for this product

English 












