КЮНЕЦ МАТ Ф130MM, ДЪЛЖИНА 50CM ЕМАЙЛ
Code: 137951
In stock
Shipping:
| Brand | ЕМАЙЛ |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| LENGTH | 50.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.460 kg |
| EAN | 1379518 |
No documents were found for this product

English 












