КЮНЕЦ МАТ Ф130MM, ДЪЛЖИНА 33CM ЕМАЙЛ
Code: 137952
In stock
Shipping:
| Brand | ЕМАЙЛ |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| LENGTH | 33.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.400 kg |
| EAN | 1379525 |
No documents were found for this product

English 












