КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф150MM, ДЪЛЖИНА 50CM ЕМАЙЛ
Code: 137943
In stock
Shipping:
| Brand | ЕМАЙЛ |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 15.0 см |
| LENGTH | 50.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.500 kg |
| EAN | 1379433 |
No documents were found for this product

English 












