КОЛЯНО 90⁰ ИНОКС Ф130MM KAMININOX
Code: 493107
In stock
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | КРИВ |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 90 ГРАДУСА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.700 kg |
| EAN | 301310100009 |
No documents were found for this product

English 















